Nowa moda – naturalne kosmetyki!

Nowa moda – naturalne kosmetyki!Jeszcze niedawno dostępne tylko w sklepach zielarskich, ekologiczny, aptekach, od niedawna dostępne w prawie każdej drogerii, sklepie kosmetycznym bądź internetowym.

Kosmetyki naturalne – bo o nich mowa, to produkty, które zawierają składniki pochodzenia roślinnego lub mineralnego. Nie zawierają parabenów, stycznych barwników, konserwantów bądź niekorzystnych dla naszej skóry substancji zapachowych. Czyli wszystko co złe dla naszej skóry. Kosmyki naturalne posiadają w swoim składzie wszystko co naturalne i ekologiczne – olejki, ekstrakty z ziół, wyciąg z roślin. Atutem jest także to, że składniki pochodzą od sprawdzonych i ekologicznych upraw.

Kosmetyki naturalne szczególnie polecane są posiadaczom wrażliwej lub alergicznej skóry, wymagającej specjalnej pielęgnacji.

W sklepach można znaleźć wiele firm, które produkują naturalne kosmetyki. Warto wprowadzić do swojej kosmetyczki produkty, które nie posiadają szkodliwych substancji i nie podrażnią naszej cery. Wybierz ekologię – Twoja skóra to doceni!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *